спорт

Свято Івана Купала набирає обертів

З метою відродження народних традицій та обрядів, розвитку фестивального руху на Голопристанщині ось уже третій рік поспіль відбуваються заходи, присвячені народному святові Івана Купайла у селах Бехтери, Чулаківка та Стара Збур'ївка. І якщо в Бехтерах та Чулаківці цього року проводили свято в той же день, що і місто обласного значення Гола Пристань, то за ініціативи молодіжної громадської організації "Дніпрова Чайка" (керівник Павло Шевченко) у селі Стара Збур'ївка зазначене свято відбулося 20 липня 2013 року. 

 

Велика професійна сцена, професійний звук та освітлення були встановлені на набережній села і працювали для відвідувачів свята з 16 години вечора до 1 години ночі. 

 

Відбулися фінальні змагання з шахів

 

1 лютого в районному Будинку культури відбулися фінальні районні змагання з шахів, в яких взяли участь вісім команд з різних загальноосвітніх навчальних закладів Голопристанщини. 

Перше місце здобула Рибальчеська ЗОШ, друге - Чулаківська, третє - Голопристанська гімназія. 

Абсолютні результати показали: Шмайжис Вігар (Голопристанська ЗОШ №1) та Форощук Катерина (Голопристанська гімназія), а також Пиворюс Олег (Рибальчеська ЗОШ), Матвеев Олексій (Чорноморська ЗОШ), Верємєєв Валентин (Чулаківська ЗОШ), Маяцький Максим (Голопристанська гімназія), Білоус Марина (Рибальчеська ЗОШ).

Теги (мітки):