фестиваль

Команда єдності на шляху до перемог

З 06 по 09 червня у сонячній Одесі відбулись фінальні змагання V  Всеукраїнської  спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Команда учасників зазначених змагань від Херсонщини була затверджена начальником управління ВД ФСНВ в Херсонській області Музикантом Сергієм Павловичем  з 11 переможців  обласної спартакіади в 6 видах спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс  та шахи.  Хочу зазначити, що нинішня збірна Херсонської  області – це не лише певна кількість переможців, це дружня родина, де панують взаємоповага, взаєморозуміння  та взаємодопомога. Напевно, дякуючи тому, що костяк даної родини залишився, а супроводжуючими особами додано було лише наснаги і впевненості, що і спортивна форма в трьох видах, і аптечка з усіма необхідними медикаментами, супроводжуючі документи, проживання та харчування, реєстрація та жеребкування – все на належному рівні гарантовано.

Теги (мітки): 

Спартакіада «Сила духу» - свято спорту і єднання

П’ята обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» відбулася 11 травня поточного року  на базі Голопристанського міського Палацу спорту. Організатори заходу: управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Херсонській області та Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Понад 130 постраждалих на виробництві з усіх куточків Херсонщини взяли участь у справжньому святі спорту і єднання, яке є славною традицією смаглявої Таврії, дуже важливою, адже уособлює велич сили духу, мужності та патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації.

Теги (мітки): 

У Круглоозерці Голопристанського району Херсонської області відбувся Перший відкритий конкурс-фестиваль «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць

Напередодні Дня Наталії 03 вересня 2016 року за ініціативи Голопристанської районної державної адміністрації, відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації при підтримці Голопристанської районної ради та Круглоозерської сільської ради на базі одного з найкращих на Херсонщині клубного закладу культури – Круглоозерського сільського Будинку культури – у переповненій залі з метою пропаганди кращих патріотичних поетичних та пісенних творів, присвячених Незалежності України та любові до рідного краю, організовано та проведено Перший відкритий конкурс-фестиваль українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць.

Веселка миру

Шановні голопристанці! Відділ культури Голопристанської районної державної адміністрації повідомляє про те, що відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" на 2016-2021 роки, затвердженого 24 березня 2016 року, з 15 по 18 вересня 2016 року у місті Стара Любовня (Словацька Республіка) передбачається проведення ІІ Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості "Веселка миру" (далі Фестиваль).

Метою Фестивалю є підтримка творчої, талановитої молоді, популяризація європейських цінностей, здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

У Фестивалі братимуть участь діти і молодь України та Словацької Республіки.

Відкритий фестиваль "Відлуння душі" відбудеться в один день.

У писанії сказано "Спочатку було Слово". І певно, що те слово було "Любов". Любов зціляюща, любов обєднуюча... Любов, яка творить дива, якщо вона щиросердна і світлом вилунює з однієї душі для інших, які заблукали.

Сторінки