Відлуння душі

Другий відкритий конкурс-фестиваль «Відлуння душі»

конкурс-фестиваль «Відлуння душі»

Всіх творчих особистостей віком від 6 до 80 років, які бажають прочитати зі сцени два патріотичні вірша, або заспівати дві патріотичні пісні, - всіх запрошуємо на Другий відкритий конкурс-фестиваль українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць. 

Конкурс відбудеться 8 вересня 2018 року в місті Гола Пристань. 

Відкритий фестиваль "Відлуння душі" відбудеться в один день.

У писанії сказано "Спочатку було Слово". І певно, що те слово було "Любов". Любов зціляюща, любов обєднуюча... Любов, яка творить дива, якщо вона щиросердна і світлом вилунює з однієї душі для інших, які заблукали.

Заявка на участь у щорічному відкритому конкурсі-фестивалі українського слова «Відлуння душі» пам'яті Наталії Коломієць

Скачати заявку на участь у конкурсі-фестивалі "Відлуння душі" у форматі doc, або у форматі pdf.

 

Теги (мітки): 

Положення про проведення щорічного відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення щорічного  відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць (зареєстроване в Голопристанському районному управлінні юстиції 22 червня 2015 року №9/247)

Теги (мітки): 

Перший відкритий конкурс-фестиваль українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у І відкритому конкурсі-фестивалі українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць, який відбудеться 2-3 вересня поточного року на березі Чорного моря у селі Приморському (Більшовик) Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

 Ви зможете поєднати корисне з приємним і отримати море задоволень на початку оксамитового сезону. За найдешевші ціни ви зможете поселитися і поселити свої колективи (чи окремих виконавців) у пансіонатах, які гостинно чекатимуть на Вас. Доступне харчування приємно здивує Вас. Ціни за харчування також не кусаються. Також ви зможете вдосталь поласувати кавунами та іншою сільгосппродукцією, яка у  Голопристанському районі є найдешевшою.

Теги (мітки): 

Сторінки