культура

Події у культурному житті Голопристанського району.

Другий відкритий конкурс-фестиваль «Відлуння душі»

конкурс-фестиваль «Відлуння душі»

Всіх творчих особистостей віком від 6 до 80 років, які бажають прочитати зі сцени два патріотичні вірша, або заспівати дві патріотичні пісні, - всіх запрошуємо на Другий відкритий конкурс-фестиваль українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць. 

Конкурс відбудеться 8 вересня 2018 року в місті Гола Пристань. 

Спасибі, друже, що ти є

На сцені актової зали Херсонської обласної наукової універсальної бібліотеки імені Олеся Гончара  12 лютого 2017 року правлінням Херсонського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка спільно з відділом краєзнавства обласної книгозбірні було зорганізовано і проведено творчий вечір «Шлях на весну», присвячений творчості Василя Мелещенка.

         Василь Михайлович Мелещенко народився 12 лютого 1947 року у селі Ольгівка Бериславського району на Херсонщині в родині хліборобів. Навчався свого часу у судномеханічному  технікумі, а після служби в Радянській Армії, на філологічному факультеті Херсонського державного педагогічного інституту, після закінчення якого з 1971 року і до сьогодні працює редактором Херсонського обласного телебачення.

«Молодій Просвіті» Херсонщини – 20

Своє двадцятиріччя Херсонський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта» зустрів затвердженням стратегічного планування на 2017-2020 роки та календарним плануванням на 2017 рік, який за словами новообраного голови правління ХОО ВМГО «Молода Просвіта» Ірини Мудролюбової стане переломним у напрямку міжнародного співробітництва з молодими просвітянами країн Європи та Америки.
Теги (мітки): 

Сторінки