Команда єдності на шляху до перемог

З 06 по 09 червня у сонячній Одесі відбулись фінальні змагання V  Всеукраїнської  спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Команда учасників зазначених змагань від Херсонщини була затверджена начальником управління ВД ФСНВ в Херсонській області Музикантом Сергієм Павловичем  з 11 переможців  обласної спартакіади в 6 видах спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс  та шахи.  Хочу зазначити, що нинішня збірна Херсонської  області – це не лише певна кількість переможців, це дружня родина, де панують взаємоповага, взаєморозуміння  та взаємодопомога. Напевно, дякуючи тому, що костяк даної родини залишився, а супроводжуючими особами додано було лише наснаги і впевненості, що і спортивна форма в трьох видах, і аптечка з усіма необхідними медикаментами, супроводжуючі документи, проживання та харчування, реєстрація та жеребкування – все на належному рівні гарантовано. Щиросердно дякую начальнику управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Музиканту Сергієві Павловичу за мудре і толерантне керівництво у підготовці команди області до участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».  Також хочемо скласти подяку нашим партнерам у справі підготовки команди та організації поїздки на фінальні змагання, а саме: директору заводу «Прогрес» Іванову О.С., віцепрезиденту Асоціації фермерів України Кириченку С.Л., приватним підприємцям Л.В. Серпутько та Н.О. Кушнір. Особливу подяку складаю начальникам відділень ВД ФСНВ, представники яких склали плеяду спортсменів Херсонщини, які гідно виступили на фінальних змаганнях ювілейної спартакіади.

Виконавчою дирекцією Фонду було зорганізовано для всіх учасників Всеукраїнської спартакіади поїздку на балет «Таємниці Віденського лісу» до Одеського оперного театру, який входить  в п’ятірку кращих оперних театрів світу. Також супроводжуючими особами було організовано оглядову екскурсію по вечірній Одесі, а Світлана Володимирівна Діденко створила понад 300 фото на згадку про перебування на берегах перлини Півдня України.

Тож і результат дав про себе знати. На сім сходинок вище піднялася команда Херсонщини в порівнянні з попереднім 2016 роком, залишивши позаду місто Київ та Київську область, Вінницьку, Миколаївську та Харківську області. Наша збірна посіла почесне 12 місце набравши 228 очок, як і збірна Чернігівської області, яка на 11 місці. Збірна Житомирської області, набравши 231 бал посіла 10 місце. Перше місце цього року виборола Дніпропетровська область, Друге – Донецька, а третє – Тернопільська. Одеська область посіла п’яте місце.

Потужно виступили наші сильні чоловіки з армспорту. Анатолій Пушкар у ваговій категорії до 90 кг  виборов 6 місце, а Павло Чирко у ваговій категорії понад 90 кг виборов 7 місце. І хоча бомбаскет  і дартс в перший день змагань не дав високих результатів, а обнадійливими були перемоги наших тенісистів та гросмейстера з шахів. Проте на другий день Ніна Подвойська виборола 9 місце, а Сергій Юскович  виборов 6 місце. Тож спортсмени з бомбаскету  покращили свої позиції, а спортсмени з дартсу виступили краще очікуваного:  Оксана Куліш посіла 7 місце, а Федір Гостєв 5 місце. З настільного тенісу  Наталя Пилипчук  залишилась в серединці на 14 місці, а Віталій Харченко виборов 11 місце. Якимчук Станіслав у ваговій категорії до 90 кг з гірьового спорту посів 15 місце, а Середа Олег у ваговій категорії понад 90 кг – виборов 11 місце. Наш гросмейстер Іван Верещаєв в перший день змагань 2 гри виграв і лише одну програв,  проте в наступні дні, програвши 6 ігор поспіль,  посів 22 місце у фінальних змаганнях з шахів.

Загалом участь у Всеукраїнській спартакіаді вказала на те, що необхідні  корегування Положення про обласну спартакіаду, додаткові збори учасників збірної на співпрацю з професійними тренерами з основних видів спорту, посилені тренування на місцях учасників збірної і психологічна та фізична підготовка  спортсменів  до моменту проведення наступної всеукраїнської спартакіади. Потенціал у спортсменів до нових звершень є феноменальний. Необхідно його довести до кондиції на час фінальних змагань, а також вкрай необхідно зберегти ту доброзичливість і родинну єдність, яка панувала серед збірної Херсонщини у Одесі.

Тож  команда збірної Херсонщини вже зараз налаштовує себе на досягнення нових вершин на наступних фінальних змаганнях, а ми в цьому їм будемо допомагати.

                                                                  Олег ОЛЕКСЮК,

                                               Начальник  відділу організаційної,

                                               адміністративно-господарської роботи

                                               та  діловодства управління ВД ФСНВ

 

Теги (мітки):