Зіркова хвиля

"Зіркова хвиля" у Залізному Порту

На березі Чорного моря відпочиваючі Залізного Порту мають унікальну можливість насолодитися виступами творчих колективів рок-гуртів та солістів-вокалістів протягом усього курортного сезону. Починаючи з 8 червня, кожну п'ятницю, суботу і неділю від 20.00 до 24.00 на базі дитячого оздоровчого центру санаторного типу "Примор'є" зі стаціонарної сцени вилунюють авторські пісні і рок-композиції, фольклорні мелодії і джазові імпровізації, запалюють і надихають глядачів українські народні та східні танці. Загалом відпочиваючі Залізного Порту наснажують свою душу творчими знахідками виступаючих на будь-який смак. Понад п'ятсот учасників фестивалю дарували і дарують радість глядачам, яких за цей період побувала на концертах уже понад сто тисяч осіб. Найбільше запам'яталися виступи рок-гуртів "Шлагбаум" та "Рокфеллер" (м. Львів), "Шарк" (м. Донецьк) "Дзеркало" (м. Цюрупинськ), "Лабораторія" (м. Гола Пристань), "Жесть" (м. Херсон), а також незабутнє бельканто оперних співачок Ольги Баль (м. Херсон) та Ольги Дідусенко (м. Миколаїв), прекрасного тенора Дениса Морозенка (м. Херсон), та Ігоря Гулого (с. Новофедорівка), цікаві авторські пісні Геннадія Луківа (м. Гола Пристань), запальні пісні у виконанні неперевершеної Галини Маменко та незабутньої Юлії Решетило (м. Гола Пристань), глибоко патріотичні пісні хору ветеранів клубу "Патріот" (м. Херсон) і звичайно ж виступи хореографічних колективів Дніпропетровської, Волинської, Харківської та Херсонської областей. Вразила глядачів своєю пластикою і розумінням східних танців Солоніченко Анастасія (м. Кривий ріг).

Тож на екваторі проведення фестивальних днів, 20 липня 23012 року, у с. Залізний Порт відбулося справжнє свято молодості і краси - гала-концерт кращих виконавців відкритого фестивалю "Зіркова хвиля".

1-е місце вибороло вокальне тріо родини Ткачових (с. Залізний порт),

2-е місце посіли Устимова Віроніка (с. Чулаківка) та Юлія Сукач (с. Новофедорівка).

3-є місце зайняли Остапшина Дарина (с. Чулаківка) та Глорія Ткачова (с. Залізний Порт)

Переможців на екваторі визначили тільки серед дітей-вокалістів, по завершенню фестивалю у серпні будуть нагороджені і дорослі виконавці.

Дякуємо за інформаційну підтримку ОДТРК "Скіфія" (м. Херсон), Волинському обласному державному телерадіоканалу, обласній газеті "Молодь Херсонщини", Голопристанській газеті "Голопристанський вісник", а також спонсорам фестивалю: дирекції дитячого оздоровчого центру санаторного типу "Примор'є" народному депутату Олексієві Валерійовичу Журавко, депутатові обласної ради Бетеру Миколі Степановичу, депутатам районної ради Савченко Миколі Миколайовичу та Бритвіну Леоніду Васильовичу, Грибко Олексієві Сергійовичу та Тупікову Віталію Миколайовичу, Окремо шану складаємол за чинну допомогу голові районної державної адміністрації Мореву Олексію Олександровичу та голові районної ради Попову Геннадію Васильовичу.

Вірю, що організатори фестивалю Продюсерський центр Григорія Борзенка та відділ культури і туризму Голопристанської районної державної адміністрації знайдуть іще чимало талановитих виконавців з України та європейських країн, які будуть вести відпочиваючих до храму мистецтв і її величності культури.

Дай Вам Бог радості!

Олег Олексюк, начальник відділу культури і туризму Голопристанської районної державної адміністрації