І молодістю повниться душа

ПОЛОЖЕННЯ про районний фестиваль аматорської народної творчості людей похилого віку "І молодістю повниться душа"

ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ:

Районний фестиваль колективів та окремих виконавців аматорської народної творчості людей похилого віку "І молодістю повниться душа" проводиться відділом культури і туризму Голопристанської райдержадміністрації, районним Будинком культури за сприяння органів місцевого самоврядування.

МЕТА ОГЛЯДУ КОНКУРСУ:

Виявлення кращих учасників, підтримка та виявлення нових колективів та окремих виконавців, залучення широких верств населення до національної народної творчості, відродження національної культури, вшанування людей похилого віку, ветеранів.

УМОВИ ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ:

У конкурсі беруть участь: вокально-хорові колективи, малі вокальні форми, окремі виконавці та читці.

Фестиваль проводити щороку.

Колективи: хорові, вокальні та фольклорні ансамблі виконують два-три твори на вибір, тематика довільна.

Кращі солісти-вокалісти та учасники малих форм виконують по одному твору, виконавці розмовного жанру - на виступ 3-5 хвилин.

Для участі в фестивалі керівники колективів повинні подати заявку згідно форми в методичний кабінет районного будинку культури

телефон 2-25-90.

Кращі колективи будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками.

СКЛАД ЖУРІ

Виступи учасників конкурсу оцінює журі у складі провідних фахівців відділу культури і туризму, склад якого затверджується наказом начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації. Підведення підсумків здійснюється на засіданні журі відкритим голосуванням.

Заявка на участь у фестивалі (файл *.pdf). Читати:

За допомогою Docs.Google

З нашого серверу

Скачати заявку (архів *.zip)