театр

Свято Мельпомени в Голій Пристані

Вдруге Голопристанський районний Будинок культури 23 та 24 травня 2013 року в актовій залі приймав аматорів області з даром Мельпомени в рамках проведення 48 обласного конкурсу драматичних колективів "Театральна весна Херсонщини". 
 
Розпочав фестиваль вдалою постановкою за п'єсою А.П.Чехова "Прєдложеніє" Генічеський народний аматорський театр "Ренесанс". Високий рівіень гри акторів та бездоганна режисура зумовили до присудження компетентним журі на чолі з директором обласного Центру народної творчості Алябьевою Світланою Вікторівною високих оцінок і як результат – цілком заслужена перемога – Перше місце на конкурсі. 
 

Театр під назвою життя

 

Конкурсно-розважальна програма до Міжнародного Дня театру "Всі ми актори у театрі під назвою - ЖИТТЯ"

 

4 квітня 2013 року у читальному залі Голопристанської районної бібліотеки було проведено конкурсно-розважальну програму до Міжнародного Дня театру "Всі ми актори у театрі під назвою - ЖИТТЯ". На заході були присутні учні Голопристанської ЗОШ №1. 

Учні пригадали правила поведінки у театрі, його історію, театральний етикет та згадали "що це взагалі таке?" Після перегляду короткометражних фільмів про знову вже модний "театр тіней" - учні із запалом намагалися стати акторами та робили власні стрічки, які складалися лише із бажання творити, бумаги та власних долоньок. Наприкінці заходу, учасники згадали відому програму "Україна має талант" і дійшли висновку, що при бажанні та наполегливості - ця театральна група зможе взяти в ній участь.