мистецтво

Раді запросити Вас на сьому Всеукраїнську виставку образотворчого мистецтва

В рамках ХІ Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості "Купальські зорі" на виконання Указу Президента України Віктора Федоровича Януковича від 28 грудня 2012 року №756/2012 "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості" з метою розвитку та популяризації дитячої творчості, ознайомлення підростаючого покоління з культурою і творчістю населення регіонів України, особливостями його фольклору та етнографії, виховання у дітей любові до природи рідного краю у приміщенні Голопристанської районної дитячої школи мистецтв 1 липня 2013 року відбувся Всеукраїнський дитячий конкурс творчих робіт з образотворчого мистецтва в трьох номінаціях.
 
В конкурсі взяли участь понад 80 юних художників з усіх куточків України.
 

Кобзареві струни

Кобзареві струни

З метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді, активізації роботи викладачів шкіл естетичного виховання, обміну науково-методичним досвідом навчання виконавської майстерності 8 лютого на базі Голопристанської районної дитячої школи мистецтв стартував районний фестиваль-конкурс учнів шкіл естетичного виховання "Кобзареві струни", організатором якого є сектор культури Голопристанської районної державної адміністрації, Голопристанська районна дитяча школа мистецтв.

Виступали учні 1-8 класів шкіл естетичного виховання. Свій показовий виступ продемонстрував аматорський "народний" ансамбль народної музики "Перебендя" Голопристанського районного Будинку культури.

 

Дзвенять натхненням та любов’ю «Струни Кобзаря»

Заповіти Тараса Григоровича Шевченка були, залишаються і вічно будуть для його нащадків життєдайною криницею, з якої новим поколінням належить черпати мудрість життя чесного і гідного, в єдиній думці та братерській любові. Творчість цього великого поета спонукає нас замислитися над головними цінностями нашого буття – вмінням любити, пробачати, співчувати, допомагати. Ці ідеї втілювалися неодноразово в різних видах мистецтва, серед яких музика має першочергове значення. Оскільки вона має здатність впливати не лише на емоційну, зовні виражену сторону людини, але і, образно кажучи, проникати на підсвідомому рівні в глиб серця, душі. Тому, щоб зберегти і пронести часточку цього дорогоцінного багатства через серця наших дітей необхідними виявляються спеціальні заходи.