На крилах пам'яті

ПОЛОЖЕННЯ про проведення районного фестивалю воєнно-патріотичної пісні "На крилах пам'яті"

Засновники та організатори конкурсу

Засновниками та організаторами фестивалю воєнно-патріотичної пісні "На крилах пам`яті" є відділ культури і туризму Голопристанської районної державної адміністрації, Голопристанський районний Будинок культури районної ради, відділ у справах сім`ї, молоді і спорту Голопристанської районної державної адміністрації, Голопристанська районна рада ветеранів та воїнів-інтернаціоналістів.

Мета конкурсу:

Районний фестиваль воєнно-патріотичної пісні "На крилах пам`яті" проводиться з метою виховання серед підростаючого покоління - дітей та молоді, патріотичного ставлення до історичної спадщини нашого народу, популяризації творів воєнної тематики, пісенної творчості воїнів-інтернаціоналістів.

Умови проведення

Районний фестиваль воєнно-патріотичної пісні "На крилах пам`яті" проводиться щороку в травні на базі Голопристанського районного Будинку культури.

До участі у конкурсі запрошуються дорослі та дитячі хорові колективи, хореографічні, вокальні та вокально-інструментальні ансамблі, солісти-вокалісти, читці, оркестри, малі театральні форми, малі вокальні форми, в репертуарі яких є твори воєнно-патріотичної тематики.

Фестиваль проводиться у номінаціях:

- хори та вокальні ансамблі;

- вокально-інструментальні та малі вокальні форми;

- окремі виконавці.

Кожна номінація оцінюється за трьома віковими категоріями :

- дитячі до 12 років;

- від 12 до 18 років;

- від 18 років.

Кожен колектив виконавець представляє на фестиваль два твори, які можуть виконуватися як без супроводу (акапелла) так і з акомпанементом.

Журі конкурсу.

Виступи учасників переглядає журі, до складу якого входять представники організацій - засновників заходу (склад журі конкурсу воєнно-патріотичної пісні "На крилах пам'яті" наведено в додатку 1. Підведення підсумків здійснюється на засіданні журі відкритим голосуванням. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Критерії оцінки:

Журі оцінює виступи колективів та окремих виконавців за наступними критеріями:

- розкриття воєнно-патріотичної тематики;

- сценічна культура та виконавська майстерність;

- художній рівень репертуару;

- сценографія та розкриття конкурсного номеру.

Нагородження переможців конкурсу:

Колективи та окремі виконавці нагороджуються дипломами в кожній з номінації: "За найкращий виступ на фестивалі воєнно-патріотичної тематики " "За патріотичне ставлення до історичної спадщини нашого народу, "За популяризацію творів воєнної тематики", "За кращий твір у виконанні воїна-інтернаціоналіста", "За яскравий виступ на фестивалі" та цінними подарунками.

Для участі у фестивалі воєнно-патріотичної пісні "На крилах пам'яті " необхідно надіслати заявку (заявка додається) за адресою м. Гола Пристань, вул. Кірова, 5 Голопристанський районний Будинок культури, тел. 2-25-90

Заявка на участь у фестивалі (файл *.pdf). Читати:

За допомогою Docs.Google

З нашого серверу

Скачати заявку (архів *.zip)