Районний фестиваль пісенних творів

Положення про проведення районного фестивалю пісенних творів авторів Голопристанщини

Засновники та організатори конкурсу:

Засновниками та організаторами фестивалю пісенних творів авторів Голопристанщини є відділ культури і туризму Голопристанської районної державної адміністрації, Голопристанський районний Будинок культури Голопристанської районної ради, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Голопристанська міська рада.

Мета конкурсу:

Пропаганда та популяризація широких верств населення творчості композиторів та поетів Голопристанщини, активізація їх роботи, надання можливості кращим творам місцевих авторів бути доступними для широкого загалу аматорських і професійних колективів та виконавців.

Порядок проведення конкурсу:

Районний фестиваль пісенних творів авторів Голопристанщини проводиться щороку в квітні на базі Голопристанського районного Будинку культури. Пісні представляються у живому виконанні. Для відбору поданих на конкурс пісень створюється комісії у складі провідних фахівців району у галузі культури.

Фестивальні пісні мають бути належно оформлені: фонограма (+) на компакт диску (СD), поетичний текст та музика - на аркуші паперу та нотному аркуші А4, у лівому куті позначається творчий псевдонім автора та заявка згідно додатку 2 до Положення. Матеріали подаються у заклеєному конверті, При можливості та бажанні твори можуть бути представлені у живому виконанні в творчому звіті району.

Умови проведення конкурсу:

Районний фестиваль пісенних творів авторів Голопристанщини проводиться щороку.

На фестиваль подаються пісні на слова і музику голопристанських авторів, про Україну, Голу Пристань та Херсонщину, Батьківщину та рідний край, любов до матері, людей трударів, ліричні твори про кохання, пісні-романси, дитячі твори, жартівливі та сатиричні пісні тощо.

Фестивальні пісні можуть бути виконані в різних стилях і жанрах. для хорового, ансамблевого та сольного виконання. Пісенні тексти повинні бути цікавими за формою та змістом.

Журі конкурсу:

Твори, надані на конкурс переглядає журі, до складу якого входять провідні композитори та поети Голопристанщини (склад журі районного конкурсу пісенних творів авторів Голопристанщини наведено в додатку 1) Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає.

Журі конкурсу розглядатиме твори з моменту їх надходження. При оцінюванні буде враховуватись:

- відповідність музичного матеріалу пісенного тексту;

- своєрідність і новизна, драматургічна побудова твору;

- володіння авторів засобами художньої виразності в розкритті образу і змісту пісні.

Нагороди конкурсу:

Кращі пісенні твори звучатимуть у концерті до Дня Конституції України на базі районного Будинку культури. Твори будуть зібрані і передані

в відділ культури і туризму РДА для видання збірки пісенних творів авторів Голопристанщини.

Для участі в районному конкурсі пісенних творів авторів Голопристанщини необхідно надіслати заявку (форма заявки додається в додатку 2) до 15 вересня поточного року за адресою м. Гола Пристань, вулиця Кірова, 5, РБК, телефон 2-25-90, 2-64-65

Фінансування:

Районний конкурс пісенних творів авторів є некомерційним заходом. Фінансування здійснюється за рахунок коштів відділу культури і туризму районної державної адміністрації передбачених на проведення централізованих заходів у галузі культури та мистецтва у межах затвердженого кошторису.

Заявка на участь у фестивалі (файл *.pdf). Читати:

За допомогою Docs.Google

З нашого серверу

Скачати заявку (архів *.zip)