Дорогами успіху

Положення про проведення щорічного відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та молодіжної творчості "Дорогами успіху"

1. Мета і завдання фестивалю:

Щорічний відкритий фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості "Дорогами успіху" проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та творчої молоді, залучення широких верств населення до традиційної національної культури та мистецтва інших країн світу, розвитку дружби між співаками, хореографами та театралами різних держав, що сприятиме покращенню інвестиційного клімату в регіоні та розвитку туристичного бізнесу в Україні.

2. Час і місце проведення:

Фестиваль проходитиме 07-14 липня 2012 року на базі пансіонату "Кристал-Дельфін". Заїзд учасників фестивалю 07 липня 2012 року за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с.Залізний Порт, пансіонат "Кристал-Дельфін".

3. Організатори фестивалю:

Відділ культури і туризму Голопристанської районної державної адміністрації, ТОВ "Камелот-тур", ТОВ "Піраміда-тур" та Московський державний університет культури та мистецтв є організаторами фестивалю.

Фестиваль проводиться під патронатом голови Голопристанської районної державної адміністрації Морева Олексія Олександровича.

4. Умови проведення фестивалю:

До участі у фестивалі запрошуються обдаровані діти та творча молодь віком від 6 до 18 років, дитячі та юнацькі колективи в номінаціях вокал, хореографія та театральне мистецтво.

Фестиваль проходитиме на конкурсній основі в 3-х вікових категоріях: від 6 до 10 років. від 11 до 14 років, від 15 до 18 років. Лауреати гран-прі, 1, 2 та 3 ступенів отримають дипломи та цінні подарунки.

Виконання концертної програми до 20 хвилин (на концертних майданчиках - без обмежень за погодженням з організаторами фестивалю).

Оргкомітет фестивалю бере на себе витрати по організації та проведенню фестивалю, забезпечує проживання та харчування учасників.

Транспортні витрати до місця проведення фестивалю і в зворотному напрямку беруть на себе учасники фестивалю або відряджуюча організація.

За дисципліну, організацію та безпеку учасників фестивалю несуть відповідальність керівники колективів чи солістів. Керівникам колективів мати при собі загальний поіменний список колективів та програму виступів.

Заїзд колективів-учасників здійснюється тільки після підтвердження оргкомітетом їх участі у фестивалі. Всі інші учасники та супроводжуючі особи можуть приймати участь у фестивалі тільки за власний рахунок (орієнтована вартість проживання з харчуванням ________на добу).

5. Порядок проведення фестивалю:

Програма фестивалю передбачає наступні заходи:

- виступи колективів на концертних майданчиках баз відпочинку с.Залізний Порт;

- урочисте відкриття фестивалю та концертна конкурсна програма учасників (пансіонат "Кристал-Дельфін");

- майстер-класи, творчі зустрічі та сольні виступи провідних майстрів мистецтв Росії та України;

- розважальна програма та оздоровчий відпочинок на березі Чорного моря;

- заключний гала-концерт;

- нагородження дипломами та пам'ятними цінними подарунками переможців фестивалю-конкурсу в творчих номінаціях та вікових групах.

Всі питання стосовно участі у фестивалі та подання заявки за тел. (05539) 2-64-65 (Олексюк Олег Васильович), +7(495) 545-06-24, (050) 396-48-04 (Мельниченко Світлана Іванівна), e-mail: ok@piramidatur.ru