Дні села на Голопристанщині

Дні села на Голопристанщині

Майже 20 років поспіль на Голопристанщині в літні та осінні дні традиційно проводиться День села. Кожна сільська територіальна громада готується до цього свята заздалегідь і обов'язково проводить урочистості із власним ноу-хау. Чулаківка як родоначальник цих свят в районі цього року відзначила ювілей села не лише життєстверджуючим концертом, а і конкурсом авторських страв та вікториною-дигустацією сортів картоплі. Виступи аматорського "народного" ансамблю народної пісні "Чулаківка" та музичного ансамблю "Ладоніта" усіх взяли за душу. Велика Кардашинка, Кардашинка, Мала Кардашинка та Кохани славляться не лише народним ансамблем "Олешшя", а і безпроіграшною лотереєю серед мешканців територіальної громади. Нововолодимирівка та Зеленотропинське завжди по-новому проводять конкурс вулиць. З метою покращення впорядкування присадибних ділянок, а також з метою розвитку здібностей односельчан. Порадував територіальну громаду і подарунок від народного депутата України Олексія Журавки - глибоководний насос.

В Бехтерах цього року відбувся День села вперше, що став своєрідним звітом сільського голови Михайла Івановича Бурака перед часткою громади, яка в своїй переважній більшості рік тому обрала його своїм керманичем і, судячи по всьому, не помилилась.

Добропільський сільський будинок культури в День села отримав цінну допомогу від депутата районної ради Синенка О.О (металопластикові вікна на суму 10 тис грн.) та народного депутата України Журавка О.В (ремонт козирка на суму 5 тис грн.)

В Пам'ятному, яке славиться народним аматорським колективом "Макітерка", і було традиційно побудовано концертну програму на основі уславленого колективу. Та Були і приємні несподіванки це і гості співаки з Генічеського району і нещодавно створений дитячій вокальний колектив "Конфіті".

В усіх сільських територіальних громадах звучали обов'язково пісні про рідне село.

Начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Олег Олексюк