З вірою у силу СЛОВА

У читальній залі Голопристанської центральної районної бібліотеки 18 червня 2013 року зібралися щиросердні шанувальники творчості відомого письменника, журналіста, члена Національної Спілки журналістів України, невтомного майстра красного письменства, краєзнавця Анатолія Антоновича Грабка, щоб привітати його з ювілеєм, адже 16 червня Анатолієві Антоновичу виповнилося 70 років.
У привітальних виступах Голопристанського міського голови Негри А.П., керівника апарата Голопристанської районної державної адміністрації Реутенка В.М. та заступника голови районної державної адміністрації Шибаєва А.Л., заступника голови районної ради Басараба І.К., завідувача сектора культури Голопристанської районної державної адміністрації Олексюка О.В. та директора Голопристанської центральної районної бібліотеки Шмагель Г.В., головного редактора районної газети Григоркіна О.В., поетів Вадима Григорьєва та Марії Ярової, місцевих літературних критиків Алли Тетяненко та Валентини Бритік, доньки та онуків винуватця свята звучали слова вдячності за невтомну клопітку працю на журналістській ниві, слова поваги до автора багатотомних видань краєзнавчих розвідок та художньої літератури як до людини з великої літери, слова вшанування як до чуйного батька і дідуся, як до відважного чоловіка, який і на робочому місці, і вдома не пасує перед труднощами чи небезпекою, а мужньо їх долає і повсякденним своїм життям доводить всім скептикам, що добро все ж таки перемагає. Його робота над словом, його любов до рідної мови, його неймовірна працездатність дивує і наснажує нас, молодих, працювати над собою ще більше, щоб навчитися у досвідченого майстра слова відрізняти в мистецтві та й в житті зерно від полови.
А пісні у виконанні талановитої Катерини Марченко, знаних Валентини Проценко та Олександри Гордіної, почесного громадянина міста Гола Пристань Євгена Чумаченко та автора-виконавця Геннадія Луків додали урочистостям гарного настрою та віри в силу любові та добра, в силу його величності СЛОВА.
 
Олег Олексюк, 
член Національної Спілки письменників України.