Ви знаходитеся на офіційному сайті відділу культури і туризму
Голопристанської районної державної адміністрації.

поезія Н.Коломієць

Наталя Коломієць. Дорога до себе

Наталя Коломієць. Дорога до себе

В новій своїй книзі "Дорога до себе" авторка, як завжди, не обминає гострих, болючих тем.
Людина і рід, людина і суспільство, нація і світ. Пошук гармонії в собі і навколо себе - це голос того, хто не пересиджує апокаліпсис у домашній тиші й красі, а вихоплює дисонансні ноти - якщо не для зміни, то бодай для аналізу.

 

Коломієць Н.А.
Дорога до себе: Поезії. — К.–Херсон: Просвіта, 2005. — 115 с.

 

 


 

 

Найтепліше

 

***

 

Теги (мітки): 

Наталя Коломієць. Відлуння душі

Наталя Коломієць. Відлуння душі

Серця чиста криниця«Пісня на слова Наталії Коломієць». Сьогодні таке оголошення можна почути і з самодіяльної сцени, і з уст професійного співака, і по українському радіо й телебаченню. За останні кілька років, вирісши як обдарована поетеса (видала дві збірки віршів), Наталя Коломієць з успіхом працює і в жанрі пісні. Свідчення цього — збірка, яка перед нами. Співавторами пісень Наталії Коломієць тут виступають, як самодіяльні, так і професійні композитори. Теми — найрізноманітніші: звертання до рідного села і рідного міста, до нашої історії, до матері, до коханої людини, до пісні:

Пісня — наша розрада,
Серця чиста криниця,
Нас вона сповивала
Ще з дитинства в колисці.


Сповиває нас вона і довіку, тож хай розлунює щира і проста, народжена любов’ю до рідного краю, до свого народу, до життя.
Василь Жураківський,
член Національної спілки письменників України,
Теги (мітки): 

Органи влади

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Херсонська обласна рада Херсонська обласна державна адміністрація Голопристанська районна рада Голопристанська районна державна адміністрація

Розробка сайту та підтримка: